XIV LO im. Zbigniewa Herberta

XIV LO im. Zbigniewa Herberta

Progi punktowe

Klasa Próg punktowy
Klasa 1A (wojskowa) 20.00
Klasa 1B (wojskowa) 20.00
Klasa 1C (wojskowa) 20.00
Klasa 1D (służby celno-skarbowej) 89.90
Klasa 1E (służby granicznej) 100.90

Informacje mają charakter poglądowy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie szkoły: XIV LO im. Zbigniewa Herberta
Wszelkie prezentowane informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Otouczelnie.pl zastrzega sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie prezentowane informacje są aktualne na dzień publikacji.

Opinie (2)

Uczeń Ocena odpowiedz

14 liceum ma niestety wiele poważnych wad, które znacząco wpływają na komfort nauki i atmosferę w szkole. Przede wszystkim, część nauczycieli wydaje się być mało zaangażowana i nieprzygotowana do prowadzenia zajęć — zdarza się, że wykłady są chaotyczne i trudno z nich cokolwiek zrozumieć. Ponadto, panuje tam nieprzyjemna atmosfera, a niektóre osoby z personelu szkolnego nie dają dobrego przykładu, co dodatkowo obniża prestiż placówki. W opinii wielu uczniów, szkoła nie spełnia oczekiwań pod względem organizacji i wsparcia dla uczniów, co sprawia, że nauka tam bywa frustrująca. Jeśli ktoś liczy na profesjonalne podejście i dobrą atmosferę, to niestety 14 liceum może go rozczarować.

Uczeń Ocena odpowiedz

To szkoła o bardzo niskim poziomie nauczania i słabym przygotowaniu do matury. Atmosfera jest nieprzyjemna, a organizacja lekcji i warunki w budynku pozostawiają wiele do życzenia – odwoływane zajęcia, nieczynne toalety, chaos i brak wsparcia ze strony kadry. Zamiast sprzyjać rozwojowi, szkoła zniechęca i demotywuje uczniów. Odradzam wybór tej placówki